Apie mus

„…Jis laimingas! Stebuklingas
Marių pasakas sapnuoja,
O Jūratė prie jo šono
Rūmuos gintaro geltono
Jam akis saldžiai bučiuoja!..“ – Maironis

Džiaugiamės kartu su Jumis, plečiame savo veiklą ir jau galime Jums pasiūlyti praleisti stebuklingą laiką gintaro rūmuose, kur girdėti tik svaiginanti bangų mūšos melodija, kur prieš akis atsiveria neaprėpiamas jūros mėlis ir kur sielą apima begalinė ramybė ir palaima… Sveikatos Centras „Energetikas“ atidarė naują korpusą – SPA „Amber Palace“, tai arčiausiai Baltijos jūros esantis SPA Lietuvoje. Iki jūros vos 100 metrų!

Subtili prabanga, nepakartojamas vaizdas į jūrą ir gaivinantys SPA malonumai. Šiuolaikiškumu, elegancija ir komfortu dvelkia visi 100 „Amber Palace“ kambariai, kurie atitiks kiekvieno svečio poreikius ir skonį. Prabanga alsuojantis kiekvieno kambario apstatymas – karališkos, tamsaus raudonmedžio lovos, auksu žėrintys krėslai, kuriuose taip ir norisi „paskęsti“ – visa tai leis pasijusti Jums tikru gintaro rūmų valdovu. Tačiau prie visa to dera ir šiuolaikiniai patogumai. Visuose kambariuose veikia telefono ir nemokamas internetinis ryšys, yra seifai, mini-barai, LCD televizoriai, plaukų džiovintuvai. Jus pasitiks kvalifikuoti, profesionalūs darbuotojai, kalbantys rusų, anglų, lenkų, vokiečių, prancūzų, ispanų ir kitomis užsienio kalbomis. Ilgametę darbo patirtį turintis ir maloniu aptarnavimu, draugiškumu, paslaugumu bei diskretiškumu pasižymintis personalas pasistengs, kad pas mus praleistas laikas taptų nepakartojamo poilsio sinonimu.

Vienas iš mūsų siūlomų kambarių privalumų yra erdvūs balkonai, o kai kuriuose jų ir terasos su lauko baldais. Iš čia atsiveria nuostabi Baltijos jūros panorama. Norintys dar įspūdingesnio vaizdo ir erdvės pojūčio galės pakilti į ant stogo esančią kavinę, kurioje galės pasimėgauti kavos puodeliu arba stebėti nuostabų saulėlydį su šampano ar vyno taure rankoje. Tiems, kas nori tiesiog ramiai pasimėgauti gyva muzika ir jaukia aplinka, siūlome praleisti vakarus viešbučio restorane.

Mūsų svečių patogumui naujajame komplekse įrengtas SPA centras. Baseinas su povandeninėmis bei masažinėmis srovėmis grąžins jėgas, energiją, pakels nuotaiką, sustiprins sveikatą. Nuovargį užmiršite pasikaitinę saunoje ar turkiškoje pirtyje. Kūno ir veido masažai, kūno šveitimas, įvairūs puoselėjantys įvyniojimai – tai tik dalelė tų malonumų, kurie laukia Jums apsilankius SPA kabinete. „Amber Palace“ – puiki vieta Jūsų kūnui ir sielai atsigauti.

VIZIJA

Mes siekiame, kad Lietuvoje ir aplinkinėse šalyse mūsų Sveikatos centro pavadinimas ,,Energetikas” taptų energijos ir sveikatos sinonimu. Kartu norime pasiekti patį aukščiausią aptarnavimo lygį, kad mūsų klientai galėtų ne tik atsipalaiduoti, atstatyti savo sveikatą, jėgas, bet ir liktų mūsų pastovūs klientai. Siekiame, kad mūsų sanatorija jiems būtų artima, jie jaustųsi laisvai, bei norėtų čia sugrįžti nuolat!

MISIJA

Suteikti besigydantiems žmonėms profesionalią medicininę priežiūrą, veiksmingą gydymą bei malonų poilsį prie Baltijos jūros ištisus metus.

VERTYBĖS

1. Dėmesys klientui

Sveikstantis žmogus džiaugiasi gyvenimu.
Stengiamės įsiklausyti į kiekvieno mūsų kliento problemas, skirdami jam ypatingą dėmesį. Kiekvienam besigydančiajam paskiriamas vienas reabilitacijos procesu besirūpinantis specialistas, todėl pacientui suteikiamas individualus ir optimalus gydymas bei fizinis krūvis.

2. Profesionalumas

Nuolatinis tobulinimasis bei kvalifikacijos kėlimas yra vienas svarbiausių reikalavimų, keliamų mūsų sveikatos centro darbuotojams. Dauguma čia dirbančių gydytojų yra ne vieno profilio specialistai – jie turi po kelias licencijas ir žmogui gali padėti įvairiais atvejais. Mūsų medicinos personalas nuolat dalyvauja naujuose mokymuose, taip gilindami savo žinias ir ugdydami gebėjimus.

3. Tradicijos

Kartu su naujovėmis mes paisome tradicijų. Sveikatos centras „Energetikas“ tam, kas vertina tradicijas, kartu žavisi ir naujovėmis!